Ankara Yolu 8. Km Otosansit 38. Blok No: 125-127 Yıldırım / BURSA
Ak Ayna Ak Ayna
Ak Ayna

Hakkımızda

Oto Ayna İmalatı olarak 1996 yılında BURSA 'da kurulmuş ve otomobil aynaları imalatına başlamıştır. Ürün çeşitlerimiz her geçen gün modellere bağlı olarak artmaktadır. Ürün çeşitlerinin artmasıyla birlikte yeni model ve tasarım çalışmaları sürekli devam etmektedir. Ürünlerimiz tamamen kendi tesislerimizde teknolojiye uygun olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimizin Türkiye pazarında, uluslararası ülke ve firmalarda önemli bir yeri vardır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimizin ana ilkesi; "MÜŞTERİYE EN UYGUN ÜRÜNÜ SUNABİLMEK" 'tir. Ana ilkemize ulaşmak için; Ürünlerimizde müşteri beklentilerini göz önünde tutmak, Düzenli ve gözden geçirme ile sürekli planlı iyileştirmek, Etkili iç ve dış iletişim ortamlarını sağlamak, Tedarikçilerimizi geliştirmek, Tüm çalışanların katılımı ve dayanışması ile kalite, zamanında üretim, maliyet ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmek, İşyeri ortamının emniyetli, temiz ve düzenli olmasını sağlamak. hedeflerimiz arasında vazgeçilmezlerimizdir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Sürekli iyileştirme felsefesini benimseyen Akayna, çevre konusunda "Çevremiz geleceğimizdir." düşüncesi ile duyarlı davranmayı temel felsefe olarak benimsemiştir. Çevre politikamızın ilkeleri; Düzenli gözden geçirmeler ile önleme ve sürekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek, Ürün ve üretim süreçlerinde çevreyi koruyan çalışmalar yapmak, bunun için gerektiğinde yeni teknolojileri kullanmak, Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, komşularımıza ve müşterilerimize çevre duyarlılığını benimsetmek, İşçi sağlığı ve İş Güvenliği Kurulu yönlendirmesiyle iş kazalarını azaltmak, sağlık ve güvenlik konuları üzerinde önemle durmak, Kaynakların verimli kullanılmasını sağlamaktır.

FELSEFEMİZ

İnsan kaynaklarımızı şirketimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz. Başarımızın, müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışmalarımızın motivasyonuna bağlı olduğunun bilincinde olarak insan kaynakları misyonumuzu müşteri memnuniyetinin artırılması için motive olmuş, lider çalışanlar oluşturmak olarak belirledik.